Cracovia pomoże niepełnosprawnym dzieciom

Cracovia zakręca się na pomaganie i przy okazji meczu z Pogonią Szczecin (18.04, godz. 20:30) organizuje zbiórkę zakrętek z plastikowych butelek. Każdy zebrany kilogram przełoży się na pieniądze za które, zakupiony zostanie sprzęt rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych dzieci.

Popularna w całej Polsce akcja już po raz drugi wkracza na stadion Cracovii. Podobnie jak w przeszłości również i tym razem zbiórka klubu organizowana jest we współpracy z Fundacją Bez Tajemnic.

Co zrobić aby, pomóc? Wystarczy przynieść na mecz z Pogonią Szczecin (sobota 18.04, godz. 20:30) plastikowe zakrętki i zostawić je w specjalnie oznakowanych kontenerach. Prawda, że proste? Już teraz wszystkim sercom w piękne Biało-Czerwone Pasy dziękujemy! – apeluje klub za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Organizacja zbiórki przez Cracovię jest również wyrazem przyłączenia się do Tygodnia Akcji CAFE Pełen Dostęp – Pełen Football, który odbędzie się w dniach 18-26 kwietnia. Naczelnym zadaniem Tygodnia Akcji CAFE jest działanie na rzecz niepełnosprawnych kibiców.

 

MKS CRACOVIA

 

Kibice - Stadion - Młyn - Cracovia Kraków

 

Reklamy

One thought on “Cracovia pomoże niepełnosprawnym dzieciom

  1. Kto chce zarobic w necie kilkadziesiat $$$$ dziennie?? Sposob jest prosty i dziala, wpiszcie sobie w gogle: jak kosić kasę na Adfly

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s