Druga porażka Cracovii z Podhalem w Play-Off

Hokeiści Cracovii w drugim meczu również odnieśli porażkę z Podhalem Nowy Targ. Tym razem team Rudolfa Rohaczka uległ nowotarżanom 0:2. Krakowianie obecnie przenoszą się na teren rywala, gdzie muszą nadrobić straty (dwumecz 0:2).

– Duży wpływ na przebieg dzisiejszego meczu miała szybko strzelona bramka przez gości. Podhale dobrze broniło się w tym meczu. Mieliśmy jednak kilka klarownych sytuacji, ale ta sztuka nam się nie udała. W Play Offach trzeba mieć szczęście, a dziś ono nam niestety nie towarzyszyło. Druga bramka praktycznie sprawiła, że było już po meczu – powiedział szkoleniowiec Pasów, Rudolf Rohaczek.

 

CRACOVIA – PODHALE NOWY TARG 0 : 2 (0:1, 0:0, 0:1)

Bramki: Omelyanenko, Wornka (Podhale).

Składy drużyn:

Cracovia: Radziszewski – A. Kowalówka, Dąbkowski, Kokavec, Słaboń, S. Kowalówka – Wajda, Liotti, Kalus, Rusnak, McCauley – Spady, Kruczek, Drzewiecki, Pasiut, Stoklasa – Kolosau, Maciejewski, Jaros, Fraszko, Kisielewski.

Podhale: Raszka – Haverinen, Sulka, Różański, Dziubiński, Gruszka – Tomasik, Lucka, Kmiecik, Bryniczka, Damian Kapica – Łabuz, Mrugała, Michalski, Wronka, Wielkiewicz – Imrich, Jaśkiewicz, Zarotyński, Daniel Kapica, Omeljanenko.

 

Cracovia - Podhale Nowy Targ (2014)

 

Reklamy

2 thoughts on “Druga porażka Cracovii z Podhalem w Play-Off

  1. Kto chce zarobic w necie kilkadziesiat $$ dziennie??? Metoda jest prosta i dziala, wpiszcie sobie w gogle: jak kosić kasę na Adfly

  2. Kto chce zarobic nie wychodzac z domu parenascie dolarow dziennie?? Metoda jest prosta i dziala, wpiszcie sobie w google: jak kosić kasę na Adfly

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s