Piłkarska Cracovia zwyciężyła kielczan w ostatni meczu rundy! Gole Budzińskiego i Rakelsa

Podopieczni trenera Podolińskiego wygrali ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2014/15 z Koroną Kielce 2:1! Bramki dla Pasów zdobyli Marcin Budziński w 7. minucie i Deniss Rakels w 41. minucie. 150 sympatyków Cracovii z trybun dopingowała krakowian przez całe 90. minut!

Cracovia - Korona (2013)

Trener Pasów: Warto było stracić głos, a nie punkty. Chciałbym podziękować moim zawodnikom. Pierwsza połowa była bardzo dibra w naszym wykonaniu. Korona to groźny zespół, gra dużo lepiej niż na początku sezonu. Tym bardziej cieszy nas to zwycięstwo.

KORONA KIELCE – CRACOVIA  1 : 2  (0 : 2)