Za nami akcja pluszaków, Cracovia wygrała z Sanokiem. Kibicom dziękujemy!

W przeddzień Mikołajek 5 grudnia, Cracovia zmierzyła się na swoim lodowisku z drużyną Ciarko PBS Bank KH Sanok. Przy okazji tego meczu Klub zorganizował II edycję akcji charytatywnej Teddy Bear Toss, która i w tym roku zakończyła się dużym sukcesem.

 

Hokej na Siedleckiego 7 - Kraków

 

W ramach akcji charytatywnej Teddy Bear Toss kibice byli poproszeni o przyniesienie ze sobą na lodowisko pluszaków. Wtedy też mogli zakupić bilet na spotkanie za symboliczną złotówkę. Pluszaki zostały rzucone na taflę lodowiska, gdy padł pierwszy gol dla „Pasów”. A stało się to w piątej minucie spotkania, gdy Grzegorz Pasiut zdobył bramkę na 1:1.

Na trybunach zapanowała wtedy ogromna radość, a setki pluszowych misiów poszybowały w powietrze, lądując po chwili na tafli lodowiska. Następnie dzieci ze szkółki hokejowej „Pasów” w asyście hokeistek Cracovii wyjechały na lód, aby pozbierać pluszaki podarowane przez kibiców. Te z kolei trafią na oddziały chirurgii dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

– Po ubiegłorocznym sukcesie akcji, zorganizowanie jej drugiej edycji było naturalną koleją rzeczy. Cieszymy się, że i tym razem publiczność dopisała, a na tafli lodowiska wylądowało mnóstwo pluszowych miśków. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki tej akcji będziemy mogli ponownie sprawić radość dzieciakom z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia hokeiści naszej drużyny odwiedzą dzieci i wręczą im „pluszaki”. Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy wzięli udział w naszej akcji – mówi Dariusz Guzik, dyrektor ds. marketingu i PR MKS Cracovia SSA.

 

Spotkanie Cracovia – Ciarko Sanok i akcja „Teddy Bear Toss” zgromadziły na trybunach ponad 2000 widzów. Mecz zakończył się zwycięstwem „Pasów” 4:3.

 

Advertisements

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s