Władze Legii obawiają się Polonistów w meczu z Cracovią!

Decydenci Mistrza Polski napisali list do krakowskiego Klubu, żeby na sektor gości w dniu meczu Legia – Cracovia nie wpuszczać mieszkańców z województwa mazowieckiego. Ma to na celu zatrzymanie mobilizacji na to spotkanie wśród stołecznych Polonistów.

 

Flagi Cracovii w Warszawie - 2011

 

– W związku z planowanym meczem o mistrzostwo Ekstraklasy Legia Warszawa – Cracovia Kraków planowanym w dniu 1 grudnia 2014 r., działając w imieniu Spółki Legia Warszawa S.A., zwracam się z prośbą o niedystrybuowanie biletów na mecz dla kibiców z województwa mazowieckiego. Zgoda zawarta pomiędzy kibicami Cracovii i Polonii Warszawa pozwalają przypuszczać, że w związku z meczem naszych drużyn, w przypadku umożliwienia uczestnictwa w imprezie masowej kibicom Polonii, może dojść do łamania przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych – czytamy w liście podpisanym przez Bogdana Kuzio, pełnomocnika zarządu Legii ds. bezpieczeństwa.

 

1906123

 

 

 

Reklamy

One thought on “Władze Legii obawiają się Polonistów w meczu z Cracovią!

  1. Kto chce zarobic nie wychodzac z domu parenascie $$$ dziennie?? Metoda jest prosta i dziala, poszukajcie sobie w google: jak kosić kasę na Adfly

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s