Szczęśliwy remis w Bełchatowie. Kapustka egzekutorem!

Nadzeija na zwycięstwo i walka do samego końca spowodowały, że Cracovia wywozi jeden punkt po remisie (1:1) z Bełchatowa! Bramkę dla Pasów w końcówce zdobył Bartosz Kapustka, który traf zawdzięcza kierownikowi zespołu. Przez połowę meczu graliśmy w osłabieniu z powodu wykluczenia karnego Mateusza Żytko (dwie żółte kartki).

Mobilizacja - mecz - drużyna Cracovia

Trener Podoliński po meczu: To trzeci mecz wyjazdowy, kiedy mam zastrzeżenia do pracy sędziego, w spotkaniach z Lechią i Pogonią zostały nam strzelone gole ze spalonego. Jeżeli gwiżdże się takie coś jak dzisiaj, to sędzia powinien też odgwizdać faul na Miroslavie Covilo z 89. minuty gry. Szkoda, że pan sędzia był dzisiaj aktorem.

Bartosz Kapustka: Bramkę chcę zadedykować Tomaszowi Siemieńcowi, naszemu kierownikowi drużyny. Przed meczem dużo ze mną rozmawiał i przypominał, że ostatnio siedzi mi piłka, żebym próbował strzelać i na pewno wpadnie..

GKS Bełchatów – Cracovia  1 : 1  (0 : 0)