Daniel Laszkiewicz meczem pokazowym zakończy karierę hokeisty

Cracovia SSA, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Wspierania Młodych Talentów „100 lat Cracovia”, Stowarzyszenie „Tylko Cracovia”, a także Stowarzyszenie „Czas na hokej” zapraszają na wyjątkowy mecz, w trakcie którego nastąpi podziękowanie Danielowi Laszkiewiczowi za wieloletnią grę w drużynie „Pasów” oraz bycie jej kapitanem. Dochód z imprezy trafi na szkolenie młodzieży w sekcji hokejowej.

 

Laszkiewicz - MP - lokomotywa

 

Daniel Laszkiewicz to postać, którą kojarzy każdy kibic hokejowy w Polsce – świetny sportowiec obdarzony ogromną charyzmą i wielkim sercem. Wieloletni kapitan „Pasów” zakończył karierę hokeisty, ale zanim na dobre odłoży zawodowe kij i łyżwy, by oddać się w pełni szkoleniu młodzieży, jeszcze raz pojawi się na lodzie w bluzie w biało-czerwone pasy.

21 września o godzinie 19:06 odbędzie się wyjątkowy mecz, w którym hokeiści Comarch Cracovii zmierzą się z drużyną złożoną z przyjaciół Daniela Laszkiewicza.  W składzie zespołu o roboczej nazwie „Daniel Laszkiewicz Team” spodziewać się można m.in. Mariusza Czerkawskiego, Leszka Laszkiewicza, Tomasza Jaworskiego, Michała Piotrowskiego i wielu innych świetnych hokeistów!

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na szkolenie hokejowej młodzieży w  Stowarzyszeniu Kultury Fizycznej Wspierania Młodych Talentów „100 lat Cracovia”!

 

 

Advertisements

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s