Mateusz Cetnarski i Piotr Celeban ocenili mecz (0:0)

W miniony weekend drużyna Cracovii podjęła na wyjeździe zespół Śląska Wrocław. Spotkanie piłkarskie zakończyło się bezbramkowym remisem, w konsekwencji podziałem punktów. Piłkarze obu zespołów ocenili przebieg wydarzenia pod względem sportowym.

 

Krystian Stępniowski

 

Mateusz Cetnarski: Cieszę się, że mogłem znów zagrać we Wrocławiu. To bardzo miło wrócić na „stare śmieci”. Mam całkiem pozytywne wrażenia po tym meczu. Na szczeście zdobyliśmy punkt. Jeśli nie możesz wygrać – to zremisuj – my tak zrobiliśmy i dlatego wywozimy punkt z Wrocławia. Na pewno pierwsza połowa w naszym wykonaniu była słabsza. W drugiej połówce, gdy było już mniej sił, akcje były bardziej otwarte z obu stron. Wtedy wychodziły groźne kontry i one pewnie bardziej się podobały kibicom. Niestety, nie było bramek, a na to kibice czekają najbardziej. Początek sezonu nie był dla nas dobry, ale teraz się rozkręcamy. Kolejny mecz, którego nie przegraliśmy, więc będziemy się starać iść w tym kierunku i go podtrzymać – powiedział po meczu pomocnik Pasów, Mateusz Cetnarski.

 

Piotr Celeban: Rywale niczym nas nie zaskoczyli, mieliśmy dobrze rozpracowaną Cracovię. Stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, ale niestety nie zostały wykorzystane. Musimy się skupić na skuteczności całego zespołu w ofensywie. Oni nie mieli tylu okazji co my. Chyba dwa czy trzy razy mocniej nam zagrozili. To nie zawsze były stuprocentowe szanse, takie dośrodkowania jak Cracovii w drugiej połowie zdarzają się w każdym meczu. Uważam, że byliśmy zespołem lepszym. Zabrakło skuteczności – uznał zawodnik rywali ze Śląska Wrocław.

 

 

Advertisements

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s