Pasiasta wyprawka szkolna

Z okazji zbliżającego się nowego roku szkolnego Cracovia SSA przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Piękne Anioły” organizuje akcję „Pasiasta wyprawka szkolna”. „Przynieś na mecz z Podbeskidziem (23.08.14; godz. 15:30) materiały szkolne dla dzieci z najuboższych krakowskich rodzin” – czytamy na oficjalnej stronie Klubu.

 

Dzieci - sektor rodzinny

 

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Powrót dzieciaków do szkolnej ławy łączy się ze sporymi wydatkami ich rodziców. Podręczniki, zeszyty, plecaki, kredki, ołówki… długo można by jeszcze wymieniać, a wszystko to kosztuje i to nie mało.

W Krakowie, tak jak wszędzie, są rodziny, których na takie koszty po prostu nie stać, a przecież każde dziecko chciałoby i powinno mieć w swoim plecaku wszystko czego potrzebuje.

Cracovia SSA i Stowarzyszenie Piękne Anioły nie zostawiają potrzebujących. Kilka miesięcy temu Klub i Stowarzyszenie zorganizowały wspólnie zbiórkę środków czystości przed meczem z Koroną Kielce. Teraz pora na artykuły szkolne dla dzieci, które już niebawem rozpoczną nowy rok szkolny.

Zebrane artykuły zostaną przekazane Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, którego pracownicy przekażą je potrzebującym rodzinom.

Wolontariusze będą czekać przed bramami po obu stronach stadionu przed meczem z Podbeskidziem Bielko-Biała (23.08.14; godz. 15:30) już od 14:00.

 

Advertisements

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s