Relacja z dnia przyjaźni Cracovii i Polonii na Kałuży 1

Drużyna Cracovii na sezon 2014/15 zaprezentowana! Oficjalna prezentacja odbyła się w sobotę na stadionie Cracovii przy okazji Dnia Przyjaźni z Polonią Warszawa.

 

Cracovia - Polonia Warszawa (2014)

 

Wzajemna sympatia kibiców „Pasów”  oraz „Czarnych Koszul” jest najdłuższą tego typu relacją w Polsce. Właśnie z tego powodu tegoroczna prezentacja drużyny odbyła się również w obecności fanów oraz piłkarzy Polonii.

Sobotnia impreza przy Kałuży rozpoczęła się od meczu oldbojów obu drużyn. Zgormadzeni kibice mogli podziwiać w akcji m.in. Piotra Gizę, Edwarda Kowalika, Tomasza Siemieńca, Łukasza Palucha czy Piotra Dziewickiego. Po pełnym emocji, pięknych bramek, ale też i śmiechu spotkaniu zwyciężyli krakowianie 5:2. Kilka chwil po zakończeniu meczu odbyła się prezentacja drużyny Roberta Podolińskiego. Piłkarze, którzy cały mecz oldbojów oglądali wspólnie z kibicami wychodzili na środek murawy właśnie od strony swoich fanów. Było to nawiązanie to tegorocznego hasła Cracovii: „Dodaj nam wiatru w żagle”, odnoszącego się bezpośrednio do kibiców „Pasów”. Kolejnym elementem pokazującym jedność jaką są piłkarze oraz fani, był krótki mecz do jednej bramki. Jedenastu zawodników Cracovii wybrało z trybun jedenastu widzów i wszyscy podając sobie piłkę ruszyli w kierunku bramki. Gol, który padł po chwili wywołał dużą dozę radości na stadionie. Nie inaczej reagowała publiczność na potyczkę młodych piłkarzy z rocznika 2006 Cracovii i Polonii.

„Dzień Przyjaźni z Polonią Warszawa” zakończył się meczem kontrolnym pierwszych drużyn, który wygrała Cracovia 3:0. Wszystkiemu z bliska przyglądała się Pani Edyta, zwyciężczyni konkurs zorganizowanego dla posiadaczy karnetów, w którym nagrodą była możliwość obejrzenia meczu wspólnie z piłkarzami z perspektywy ławki trenerskiej.

W trakcie imprezy odbyła się również prapremiera najnowszego spotu przygotowanego przez dział marketingu Cracovii. Spot będzie miał w poniedziałek swoją premierę na stronie cracovia.pl oraz kanałach społecznościowych klubu.

 

 

Reklamy

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s