Zwycięstwo i porażka Cracovii w dwóch meczach

Zwycięstwem i porażką zakończyła się piłkarska sobota w wykonaniu I drużyny Cracovii. Towarzyskie spotkania zostały rozegrane w ramach zgrupowania we Włodzisławiu Śląskim.

Drużyna piłkarska - Cracovia (2013)

Pasy zwyciężyły ze spadkowiczem I ligi – Energetykiem ROW Rybnik 3:1. Bramki dla Pasów zdobyli: Dariusz Zjawiński (x2) oraz Damian Dąbrowski. Od 31. minuty na boisku grał Dawid Nowak, wracający do zdrowia po kontuzji.

W drugim meczu krakowianie nieznacznie ulegli młodzieżówce Karpat Lwów 0:1. Jedyna bramka w tym pojedynku padła z rzutu karnego w 9. minucie. Swoje okazje do zdobycia gola miała Cracovia, która nie wykorzystała podyktowaną przez arbitra „jedenastkę”.

Spotkania rozegrano w systemie czasowym 2×30 min. Biało-czerwoni wrócili do Krakowa, gdzie odbędą się w kolejnych dniach przygotowania do powrotu ligi.