Ruszyła sprzedaż karnetów na nowy sezon 2014/15

W poniedziałek, 30 czerwca,  ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Cracovii w sezonie 2014/15.Niedługo szczegółowo przedstawimy ceny na poszczególne sektory.

 

kibice młyn sektor D - Cracovia Kraków trybuna stadion

 

W pierwszej kolejności abonamenty mogą nabyć Ci kibice, którzy byli w posiadaniu karnetu w rundzie wiosennej minionego sezonu. Wolna sprzedaż karnetów ruszy 10 lipca.

W obecnym sezonie klub oferuje swoim kibicom dwa rodzaje karnetów: KRÓTKI oraz DŁUGI.  I tak karnet KRÓTKI to bilet wstępu na 9 meczów jesienią 2014 roku, z kolei karnet DŁUGI umożliwia obejrzenie wszystkich 15 spotkań rundy zasadniczej! Ceny zaczynają się już od 62,10 zł!

Ponadto można skorzystać z licznych promocji np. kobiety za karnet na sektor I zapłacą tylko 9 lub 15 złotych. W zależności czy wybiorą karnet DŁUGI czy KRÓTKI. Ciekawa jest również oferta dla rodzin, promocja polega na obniżeniu o 50% ceny karnetów dla mamy oraz dzieci w sytuacji gdy karnet kupuje również tata. „Głowa” rodziny kupuje karnet w normalnej cenie, a jego dzieci oraz partnerka w cenie obniżonej o 50 procent. WAŻNE: Promocja nie obejmuje karnetów na sektory I oraz VIP, ponadto wiek dziecka nie może przekraczać 12 roku życia.

Karnety można nabywać w kasach Punktów Obsługi Kibica przy stadionie Cracovii. Od poniedziałku do piątku kasy są czynne od 10:00 do 18:00 natomiast w weekendy od 10:00 do 16:00.

 

 

Reklamy

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s