12 lipca Dzień Przyjaźni z Polonią Warszawa!

12 lipca na stadionie Cracovii w braterskim meczu spotkają się dwa koronne Kluby – Cracovia i Polonia Warszawa! Tego samego dnia odbędzie się również prezentacja drużyny „Pasów” przed sezonem 2014/15 Ekstraklasy.

 

Cracovia - Polonia Warszawa (2011)

 

Przyjaźń pomiędzy kibicami Cracovii i Polonii Warszawa to najstarsza tego typu relacja w Polsce. Między innymi z tego właśnie powodu potyczki „Pasów” z „Czarnymi Koszulami” zawsze są czymś wyjątkowym. Bez wątpienia nie inaczej będzie w sobotę 12 lipca. Tym bardziej, że mecz pierwszych zespołów Cracovii i Polonii to nie jedyna atrakcja, która będzie czekać tego dnia na kibiców!

Sobotnie święto krakowsko-warszawskie rozpocznie się od prezentacji drużyny trenera Roberta Podolińskiego. Będzie to dobra okazja, aby poznać nieco bliżej nowy sztab szkoleniowy „Pasów” oraz naszych nowych zawodników m.in. Bartosza Rymaniaka, Mateusza Cetnarskiego czy Dariusza Zjawińskiego.

W trakcie imprezy odbędą się jeszcze dwa inne spotkania Cracovii z Polonią Warszawa, które śmiało można określić mianem meczów przyszłości oraz przeszłości. W potyczce przyszłości zmierzą się chłopcy z roczników 2006, a meczem przeszłości będzie gra oldbojów „Pasów” i „Czarnych Koszul”.

 

 

Advertisements

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s