Łódź: Czerwień i kontuzja w Cracovii. Dwie bolesne bramki Widzewa

W dramatycznych przebiegach spotkania, podopieczni trenera Wojciecha Stawowego nie zdołali przywieźć do Krakowa trzech punktów.. Cracovia przegrała z miejscowym Widzewem 0:2 i musi obawiać się najgorszego scenariusza…

Początek meczu to wykluczenie Krzysia Pilarza z placu gry, a kilka minut później groźna kontuzja kapitana Sławka Szeligi. Kwadrans po zejściu Szeligi pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Eduards Visnakovs. W drugiej odsłonie gry goście w biało-czerwonych Pasach próbowali nadać tempo i zagrozić bramce Wolańskiego. Jednak pod koniec meczu, w 84. minucie gry stan gry podwyższył Povilas Leimonas. Był to już trzeci z rzędu przegrany mecz krakowian. Wnioski trzeba wyciągnąć na następne kolejki, ponieważ obecnie spadkowe drużyny zdobywają punkty..