Stawowy pozostanie na stanowisku szkoleniowca Pasów?

Kilka dni temu na łamach Dziennika Polskiego, Wojciech Stawowy zapewnił że wciąż buduje silny zespół Cracovii, który będzie walczyć w przyszłości o najwyższe cele. Zapewnił, że chciałby dokończyć swoje dzieło, ale zauważył – „ostateczna decyzja należy do profesora Filipiaka”.

 

Wojciech Stawowy

Wojciech Stawowy zachowa fotel trenera Cracovii?

 

Wywiad dla DP ma się nijak do słów, które Stawowy wypowiedział w marcu. Wówczas zapowiedział, że po sezonie odejdzie z Cracovii, niezależnie od osiągniętego wyniku. Skąd ta zmiana decyzji? Tego nie wiemy… Również nie możemy przewidzieć reakcji prezesa Janusza Filipiaka, który rozdaje karty w klubie.

 

– Uważam, że moje dni w Cracovii są policzone i to jest nieuchronne. Można to odbierać na zasadzie takiej, że nie dotrwam do końca sezonu, bo wyniki mi na to nie pozwolą albo na zasadzie takiej, że w czerwcu wygasa mój kontrakt i on na pewno nie zostanie przedłużony – tak Stawowy mówił przed miesiącem w odpowiedzi na zarzuty profesora Filipiaka.

 

Obecnie szkoleniowiec krakowian zmienił kierunek wiatru i sam pokazał, że nie wie czego chce:

– Tego, co miałem w Cracovii zrobić, jeszcze nie zrobiłem. Dopiero buduję zespół, rodzi się fajnie grająca drużyna. Po co mam szukać szczęścia gdzie indziej, jeśli tu mam fajny zespół i jestem w klubie, który jest bliski sercu? Wszystko zależy tylko od pana profesora, nie ode mnie..

 

 

Reklamy

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s