Leniwy futbol w Krakowie. Remis Cracovii z najsłabszym Widzewem..

Cracovia zremisowała z najsłabszym obecnie zespołem Ekstraklasy – Widzewem Łódź (1:1). Przed końcem pierwszej połowy bramkę dla Pasów zdobył Gannis Papadopoulos. W 62. minucie gry wyrównali rywale, a strzelcem okazał się Piotr Mroziński.

Remis nie urządza Cracovię, a tym bardziej oddala ją do pierwszej ósemki.  Szkoleniowiec krakowian ocenił dzisiejszy mecz „leniwym, pozbawionym agresji futbolem”.

Przed meczem - przywitanie zespołów

CRACOVIA – WIDZEW ŁÓDŹ  1:1  (1:0)

Bramki:

1:0 – Papadopoulos – ’39,

1:1 – Mroziński – ’62.

Składy drużyn:

Cracovia: Pilarz – Nykiel, Żytko, Marciniak, Jaroszyński – Danielewicz (Rakels), Dąbrowski, Štraus – Boljević (Kapustka), Papadopoulos, Steblecki (Kita).

Widzew: Wolański – Stępiński, Nowak, Augustyniak, Kikut, Mroziński (Okachi), Kasprzak, Rybicki (Mikita), Kaczmarek, Cetnarski (Bartović), E. Visnakovs.

One thought on “Leniwy futbol w Krakowie. Remis Cracovii z najsłabszym Widzewem..

1. Panie Filipiak zaczyna pan z powrotem cudować i niszczyć CRACOVIĘ tak jak za czasów Majewskiego to bardzo chujowo wzmocnij ją a nie kupujcie jakiś mało doświadczonych zawodników my jako kibice chcemy w końcu mistrzostwa się doczekać a nie kalectwa tak jak to do tej pory się dzieje.