Maciej Murawski: Zachowanie Filipiaka było nieprofesjonalne

Były piłkarz Cracovii Maciej Murawski uważa, że po odejściu trenera Stawowego Cracovia odmieni styl gry. Podkreśla, że zmiany wyjdą na gorsze, a jedyną drogą do sukcesu będzie podanie sobie ręki na zgodę.

 

Wojciech Stawowy

 

Kilka dni temu szkoleniowiec Pasów zapowiedział prasie, że po sezonie odejdzie z Klubu, niezależnie od osiągniętych wyników. Na tą chwilę Wojciech Stawowy skupia się na utrzymaniu drużyny w Ekstraklasie. Decyzja „trenera z wąsem” związana jest z krytyczną wypowiedzią profesora Janusza Filipiaka nt. jego pracy po meczu z Jagiellonią (1:0). Prezes przede wszystkim zarzucił Stawowemu, że ten nie korzysta z usług nowych piłkarzy. Mocno zawrzało, większość kibiców nie pozostawia suchej nitki na Filipiaku – krytykując m.in. za mocne słowa w wywiadzie.

– Cracovia będzie miała kłopot, bo zawodnicy do tej drużyny zostali starannie wyselekcjonowani, a bez trenera Stawowego będą grali gorzej. Słowa, jakie padły pod adresem szkoleniowca z ust prezesa Filipiaka, nigdy nie powinny paść. To nieprofesjonalne.. – powiedział bez ogródek Maciej Murawski na łamach Gazety Krakowskiej.

 

 

Advertisements

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s