Erasmusi wracają oglądać hokejowe zmagania!

Studenci z Hiszpanii, Włoch, Szwecji, Anglii, Portugalii i wielu innych krajów zasiądą w piątek na trybunach lodowiska przy ulicy Siedleckiego 7, by emocjonować się starciem Cracovii z 1928 KTH Krynica!

 

Hokej - kibice - szaliki

 

To efekt współpracy MKS Cracovia z organizacjami studenckimi ESN działającymi przy Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Ekonomicznym i Politechnice Krakowskiej.

– Cieszymy się ze współpracy i z danej nam możliwości. Mamy nadzieję, że studenci- erasmusi będą się dobrze bawić. Piątkowe wyjście na mecz „Pasów” odbędzie się w ramach „orientation week” na AGH, ale zaproszenia otrzymały wszystkie inne krakowskie uczelnie – mówi Anna Szczepańska, przewodnicząca ESN AGH.

Będzie to kolejna wizyta zagranicznych studentów na naszych meczach. Przypomnijmy, w ubiegłym sezonie erasmusi uczestniczyli w spotkaniach piłkarzy i hokeistów Cracovii.

 

Klub zaprasza na mecz wszystkich studentów, którym właśnie rozpoczął się nowy rok akademicki! Bilety studenckie kosztują tylko 5 zł! Co więcej, kobiety zapłacą za swoją wejściówkę symboliczną złotówkę.

 

Więcej: http://cracovia.pl/hokej/news/wiadomosci/erasmusi_wracaja_na_nasze_lodowisko

Advertisements

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s