Niesamowite: Artur Szpilka przeciął opaskę wierności!

Wczoraj wieczorem (18.09.2013) pojawiła się wiadomość od znanego polskiego pięściarza Artura Szpilki, że kończy wierną przyjaźń z sąsiadką. Można powiedzieć – chłopak w porę wybrał właściwą drogę..

 

Artur Szpilka

Artur Szpilka

 

W oświadczeniu Szpilka napisał, że nie chce być już kojarzony z Wisłą, ponieważ ma wielu przyjaciół m.in. w Cracovii, Widzewie czy w ŁKS-ie. Dlatego sięgnął po rozum do głowy i zakończył bliską relację z kolegami w sharksach.

Witam wszystkich. Jest to wiadomość do tych którzy są w temacie … od dziś nie jestem już „przyjacielem Wisły” Jak wiadomo mam wielu przyjaciół w różnych klubach np. Widzew , Cracovia, ŁKS, GKS Katowice, nie mówiąc juz o Lechii czy Śląsku… Dziś kazano mi wybierać pomiędzy przyjaciółmi ( których mam również w przeciwnych klubach) co jest dla mnie śmieszne i żałosne gdyż nie jestem chuliganem tylko zawodowym pięściarzem- wybrałem przyjaciół. Dziś przeciąłem opaskę „WIERNOŚCI” która miała dla mnie ogromne znaczenie, ale nikt nie będzie mi mówić co mam robić i z kim się witać … ps. prawdziwi wiedzą gdzie leży prawda i tyle w temacie… – podpisał się (ten sam) Artur Szpilka.

 

Jak przystało na prawdziwego boksera, Artur zrezygnował z chuligańskich wybryków i myślami przeniósł się w rozwój swojej kariery bokserskiej.

 

Reklamy

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s