27. kolejka PLH: Cracovia przegrała z GKS Tychy

To było niesamowite spotkanie i najlepszy mecz w ramach 27. kolejki Polskiej Ligi Hokejowej! Choć Cracovia przegrała na wyjeździe 5:8 z tyszanami, Pasy nie mają się czego wstydzić!

Po hokejowym meczu - lokomotywa

A to za sprawką tego, że krakowianie do 26. minuty gry przegrywali z GKS 0:6. Następnie minutę później wicemistrzowie Polski rozpoczęli zdobywać bramki, zarazem odrabiając stratę. Gdy Pasy doprowadziły do wyniku 5:6, wtedy rywale przejęli inicjatywę gry i wpakowali jeszcze dwa gole, które przesądziły ustaliły rezultat konfrontacji.

Cracovia z dorobkiem 39 punktów zajmuje czwarte miejsce w tabeli PLH, tracąc 7 oczek do GKS Tychy. W rozgrywkach PLH nastąpi teraz przerwa ze względu na spotkania reprezentacji Polski. Dopiero 21 grudnia Pasy podejmą na swoim lodowisku drużynę z Sosnowca.

GKS Tychy – Cracovia 8:5 (4:0, 2:1, 2:4)