„Perła ukryta we mgle” – Oprawa meczowa Cracovii

Wczoraj na meczu Cracovia – Sandecja Nowy Sącz (1:0), byliśmy świadkami prezentacji niebanalnych sektorówek. Pierwsza z nich była zgodowa, druga nawiązywała do sytuacji kibicowskiej w Krakowie..

Cracovia - Sandecja, oprawa meczowa

Zgodowa sektorówka Sandecja & Cracovia

Poniższa oprawa była odpowiedzią na prowokację sąsiadki w meczu z Lechem Poznań. Towarzyszyły jej odpalone race, które spowodowały wielką „mgłę” na stadionie Cracovii. Z tego względu na 16 minut wstrzymano rozgrywanie piłkarskiego spotkania.

Działałeś twardo i pewny siebie - zobaczyliśmy ciebie na twoim pogrzebie

Ogromna sektorówka: „Działałeś twardo i pewny siebie – zobaczyliśmy ciebie na twoim pogrzebie.”

W 78. minucie gry główny arbiter meczu przerwał spotkanie na kilkanaście minut z powodu odpalonych rac, które wytworzyły ogromną mgłę – przez co mecz chwilowo nie mógł być kontynuowany.