Kibice stoją murem za Radomirem Szarańcem!

Kibice Cracovii wywiesili olbrzymi transparent: „Radomir Szaraniec 100 % poparcia”, podczas środowego spotkania z Arką Gdynia. Wczoraj pojawiło się oświadczenie STC w tej sprawie.

 

100 procent poparcia dla wiceprezesa

 

„Radomir, zanim został członkiem zarządu, był bardzo zaangażowany w kibicowanie naszemu klubowi. Pełnił funkcję prezesa Stowarzyszenia Tylko Cracovia, zaliczał z nami wyjazdy i mocno udzielał się we wszelkich formach promowania Cracovii przez kibiców z ulicy Kałuży. Zatrudnienie Szarańca przez MKS Cracovia to efekt protestu kibiców w 2011 roku. Protest ten był reakcją trybun na panujący w klubie bałagan organizacyjny, sportowy i marketingowy. Już wtedy Radomir miał pełne poparcie grup kibicowskich Cracovii, a jego działania utwierdzają nas w przekonaniu że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Wokół klubu utworzyła się grupa, której obecność Radomira Szarańca w klubie nie odpowiada. Ulubionym zajęciem tejże grupy jest kopanie dołków pod naszym wiceprezesem. Wpisy na internetowych forach i portalach związanych z Cracovią oraz fałszywe intrygi oczerniające i stawiające Szarańca w złym świetle docierały co raz wyżej w strukturach klubowych. Transparent ma uświadomić osoby decyzyjne w klubie, że Radomir ma stuprocentowe poparcie trybun,  a zwolnienie go będzie milowym krokiem wstecz na drodze do zbudowania silnej organizacyjnie Cracovii. Zwolnienie oznaczałoby powrót do stanu sprzed naszego protestu czyli najkrócej mówiąc chaosu.

Życzymy Panu Filipiakowi ustrzeżenia się tak poważnych błędów i podpowiadamy, że wszystkim kibicom zależy przede wszystkim na silnej Cracovii, więc warto grać z nami w jednej drużynie.”

 

 

STC logo

 

 

Advertisements

2 thoughts on “Kibice stoją murem za Radomirem Szarańcem!

  1. Na Vipach tylko chleb ze smalcem i ogórki kiszone, więc marnie się prezes stara.
    A poza tym to nieźle musi mieć Szaraniec ciepełko, skoro już koledzy kibole piszą teksty w jego obronie. Podobno to kwestia czasu, jak klub się go pozbędzie :)

  2. Wszystko się zgadza tylko że za to co robi w klubie powinien dostawać pensje o połowe mniejszą bo jakby nie Tele Tabisz nie byłoby Zejdlera Danielewicza Pilarza i reszty transferów.To że jest dobra atmosfera i dobry catering na Vipach to nie o wszystkim świadczy ;)

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s