1906 % poparcia dla Radomira Szarańca!

Nad wiceprezesem Cracovii, Radomirem Szarańcem ostatnio zawisnęły czarne chmury. Podobno Janusz Filipiak wraz z Jakubem Tabiszem planują złożyć wymówienie byłemu prezesowi STC.

 

Radomir Szaraniec

 

Kibice wczoraj na meczu z Arką wywiesili transparent: ” Radomir Szaraniec 100 % poparcia” oraz skandowali jego imię i nazwisko. Nic dziwnego, Radek jest lubiany na trybunach, bo sporo zrobił dla Klubu, odkąd objął wysokie stanowisko w MKSie. Bez niego, w Klubie dalej zachowałby się wielki burdel, jaki był wcześniej i doprowadził do sportowej klęski piłkarzy oraz negatywnych opinii o Cracovii w prasie.

Czyżby Szaraniec był na wylocie po rzeczniku prasowym, Tomkiem Gawędzkim? Miejmy nadzieję, że nie. Radek pragnie dobra Cracovii, sporo robi dla Klubu, ponieważ ma serce w Pasy. A Jakub Tabisz? Dba o dobre słupki, skłóca zawodników i jest najemnikiem obecnego prezesa Filipiaka. Panie Filipiak, nie zrób Pan kolejnego, poważnego błędu – zwalniając Radomira Szarańca. Sympatycy Pasów wiedzą o tym, że dba Pan tylko o dobro swojego Comarchu, zapewniając dobrą reklamę tanim kosztem. Jeżeli znów popełni Pan następny błąd – kibice nie wybaczą.

 

„Bóg wybacza, Cracovia NIGDY” – tak będzie i tym razem… Z pasiastym pozdrowieniem, głos Sportowej Cracovii.

 

Reklamy

3 thoughts on “1906 % poparcia dla Radomira Szarańca!

  1. Jak go lubicie i go kochacie to mu zapłaćcie pensje bo facet na niczym się nie zna tylko potrafi mówić że kocha Cracovie

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s