Stanowisko kibiców Cracovii dot. kradzieży projektu przez Wisłę

W związku licznymi pytaniami pojawiającymi się na forach dyskusyjnych chcielibyśmy poinformować, że projekt o którym jest głośno „nasze miasto, nasze zasady” – jest projektem wymyślonym i zrealizowanym przez kibiców Cracovii. Vlepki z podobnym hasłem wydało jedno z Pasiastych osiedli przeszło 2 lata temu.

 

oprava

 

Osoby związane z klubem z drugiej strony Błoń włamały się na komputer osoby odpowiedzialnej za projekt i postanowiły go ukraść.

 

Vlepki z podobnym hasłem wydało jedno pewne pasiaste osiedle, aż 2 lata temu:

 

 

Złodzieje projektów Cracovii z Wisły

 

Na godzinę przed rozpoczęciem meczu ze Stomilem, dotarły do nas informacje o wykorzystaniu naszego projektu przez kibiców wisły. Po szybkiej naradzie z innymi grupami kibicowskimi na Cracovii, postanawiamy pokazać oprawę, uzupełnioną o hasło dotyczące używania naszych projektów przez kibiców towarzystwa. Transparent był wymyślony w 3 sekundy, nie jak twierdzą niektórzy w 3 godziny. Rozumiemy że być może przy Reymonta jest jakiś problem z weną twórczą i dlatego chwali się tam projekty kibiców Cracovii, wręcz ubolewa się nad tym, że ultrasi nie wymyślili takiej opravy a jedynie byli w stanie projekt ukraść i przerobić go dla swoich potrzeb z tym że na dużo mniejszą skalę niż wykonanie opravy meczowej. Nie był to jedyny skradziony projekt więc informujemy również między innymi, niżej pokazane projekty – PIRO HAJ, oraz motyw z Feniksem, również są wymyślone przez kibiców Cracovii i realizacja ich przez kibiców innych drużyn będzie tylko wykonaniem i pokazaniem Naszych projektów.

 

 

Odnośnie innych niejasności i oskarżeń, które można przeczytać w internecie, chcielibyśmy poinformować, że oprava meczowa jest wspólnym interesem wszystkich kibiców Cracovii.
Pieniądze na opravy zbierane i rozliczane są wspólnie z innymi grupami kibicowaskimi, które poprzez ścisłą współpracę działają dla dobra i chwały naszego klubu. Próby skłócenia grup kibicowskich Cracovii, metodami rodem z poprzedniego ustroju raczej nie mają wielkich szans powodzenia.

 

Nasze miasto, nasze zasady, kradniecie projekty bo nie dajecie rady.

 

STC logo

Reklamy

28 thoughts on “Stanowisko kibiców Cracovii dot. kradzieży projektu przez Wisłę

 1. Ja mam już tego dość od dawna. Kiedyś Cracovia to był klub INTELIGENCJI w przeciwieństwie do robotniczej Wisły. Bycie Pasiakiem było czymś elitarnym. Od lat 90 zmieniło się to niemal o 180 stopni. Najgorsze szuje, złodzieje, mordercy, dilerzy zjednoczyli się pod sztandarem wspaniałem Cracovii. Dlaczego ich wtedy nie pogoniliśmy nim było za późno? Bo chcieliśmy dorównać Wiśle? To było głupie… a potem było już za późno, bo to oni zaczęli trząść trybunami.

  Może po tych akcjach w ten weekend niektórzy się otrząsną. Bo wielu KIBICÓW Cracovii nie chce mieć nic wspólnego z tymi KRYMINALISTAMI i NOŻOWNIKAMI bez honoru!!! Właśnie wyszło szydło z worka, jacy oni naprawdę są. Dla całego tego marginesu społecznego, bandytów jest miejsce w więzieniu albo po drugiej stronie błoń…

 2. Podsumowujmy:

  – Wisła wie kilka dni wcześniej o oprawie Cracovii, robi graf oraz wydaje koszulki
  – Opravcy wiedzą o incydencie kilka godzin przed meczem, jednak mimo to postanawia ją ukazać
  – Wisła pokazuje screeny, gdzie są dowody na kradzież pieniędzy ze zbiórek Pasów oraz zawyżanie liczby ich wyjazdowiczów
  – Na sam koniec dnia następuje jeszcze włam na FB stowarzyszenia Tylko Cracovia, zostają zmienione zdjęcia oraz napis „zawsze nad wami p… żydami”.

 3. a ja teraz dam dwa razy wiecej na oprawe niz zawsze…
  pozdro dla kumatych

 4. najlepsze że to pewnie jeden gość z gejmonta pisze już 10 komentarz a koledzy siedzą za plecami i wymyślają, jak jeden coś wymyśli to reszta robi mu loda, tam podobno to ulubiona zabawa buahaha!!! na wyjazdach mobilny internet i się bawi cały pociąg :D

 5. haha w życiu nie widziałem takiej ostrej napinki zwisly w internecie haha ale popaprance :)

 6. Większość z was to są dzieciaki, które napinają się cały czas w internecie i myślą, że są fajni. Ciekawe ile razy gnojki powiedzieliście, krzyknęliście(w co wątpię) prosto w twarz do Pasiaka… W świecie realnym nie istniejecie i nie bez powody nie ma was na ulicach Krakowa ;) Napinacze i złodzieje to jest cała wISŁA!

 7. „Oto jak kurwiska lubują sie w robieniu na kase swoich ludzi z ekipy. Cytujac „Zaczynają się głupie domysły, więc może trochę więcej.

  Jak powszechnie wiadomo opravcy to pizda a nie ultrasi. Rac nie odpalają bo nie wolno, a swoją działalność w dużej mierze prowadzą w grupie na facebooku (sic!) – takie nowoczesne chłopaki. Tylko oni mogli wpaść na taki pomysł, to samo z siebie się prosi, żeby coś zadziałać.

  Żadna szanująca się ekipa nie zaprezentowałaby oprawy, w takich okolicznościach. Otóż parę osób z ich grupy 2 godziny przed meczem otrzymało mmsy ze zdjęciami grafa i koszulki, nie mogą więc powiedzieć, że byli nieświadomi. Kto pierwszy ten lepszy – w tym momencie jest to ewidentne ksero naszego grafa. Pięknie cała sytuacja komponuje się z tekstem na transie (mogli chociaż go nie wieszać, ośmieszyliby się ciut mniej)

  Na deser, zapewne całe 3 godziny myśleli nad jakimś transem no i w końcu spłodzili jakiegoś gniota o złodziejach. Jakże to śmiesznie wygląda, gdy porówna się to z pewną niedawną rozmową. Otóż Ci sami, którzy nazywają nas złodziejami, sami próbują jebać na kasę swoją bandę, która daje im pieniądze na oprawy. Widocznie dawali mało, skoro postanowili zatajać wyniki zbiórki internetowej, tym samym przytulając zapewne wspólne pieniądze. Hipokryzją wieje na kilometr, każdy mając taką okazję jak my skorzystałby z niej, ale zapewne mało kto okradałby swoich braci. „

 8. myslcie kurrwa logicznie na chuj by craocovia miala podpierdalac wzor z podkoszulki czy tam z muru na oprawe i sie osmieszac to chyba wisla miala w tym zysk aby podpierdolic jak cracovia wystawia oprawe jest kurwa szybka napinka i jakies dowodziki w postaci swiezego grafu ze to bylo wczesniej jak cracovia rezygnuje sprawa cichnie piniadze na oprawe ida w chuj

 9. Jebane kurwy wislackie, macie kibiców z internetu hehehhe. Jak słyszycie Cracovia na mieście to sracie w gacie. CRACOVIA PROKOCIM!!!

 10. wisełka kraków wstyd i hańba dla krakusów i Polaków!!!!

 11. bardzo honorowo!!! wystawiajcie nadal spalone oprawy bedzie większa beka w kraju!

 12. Gdzie wasze berło? Berło i korona? Gdzie Wasze mistrzostwo, Wisło pierdolona?

 13. Wklej na Sportową tę vlepkę osiedla, która potwierdzi nasze alibi.

 14. Nasze miasto, nasze zasady, kradniecie projekty bo nie dajecie rady!!!

 15. Nie pierwsza ich akcja. To samo było z AW (Anty Wisła), smyczkami Nowej Huty itd. itd. itd…

  Na Reymonta wychowani – złodziejaszki pierdoleni.

 16. Pękło im dupsko jak przesłuchiwało ich grupsko..

  wISŁA = ROZJEBUSY + ZŁODZIEJE

 17. kradło zomo kradnie policja i kradną zwiślackie ku..y……,pies jest psem i będzie psem… CRACOVIA PANY…

 18. Niczym się oni nie różnią od pał z ZOMO i MO. Struktury się zmieniły, ale zachowania te same. Jebać WISŁĘ!!

 19. Projektów swoich nie macie od Cracovii podkradacie,
  Projektów złodzieje, Wielka Cracovia z was się śmieje!

 20. Brawo chłopaki, same się zniszczyły te kur*y tym złodziejstwem, śmiać się chce, to tylko pokazuje że Cracovia spadła sportowo z ekstraklasy a oni kibicowsko, nie dają wam rady. Pzdr. KSP&KSC na zawsze

Możliwość komentowania jest wyłączona.