Rada nadzorcza Cracovii: Jakub Tabisz zostaje na stanowisku!

Rada Nadzorcza MKS Cracovia SSA uznała, że nie ma przesłanek do przeprowadzenia zmian w składzie zarządu spółki. To odpowiedź na protest kibiców wymierzony w wiceprezesa spółki Jakuba Tabisza. Dziś opublikowano komunikat w tej sprawie.

 

Jakub Tabisz

 

Poniższa informacja nie jest pozytywna dla kibiców Cracovii, bo forma ich protestu nie przyniosła oczekiwanych zmian.. Ortodoksyjni sympatycy Pasów wciąż liczą na odejście pana Tabisza z klubu i zapowiadają, że jeśli nie dojdzie do oczekiwanej zmiany – zastosują inną formę bojkotu!


protest kibice Cracovia - trybuny puste

 

„Rada Nadzorcza MKS Cracovia SSA na posiedzeniu w dniu 19 września 2011 r. zajęła się kwestią zarzutów podnoszonych przez kibiców w stosunku do członków zarządu spółki wyrażonych w proteście w czasie meczu ligowego ze Śląskiem Wrocław w dniu 18 września 2011.

Rada Nadzorcza z dużym niepokojem obserwuje słabe wyniki sekcji sportowej piłki nożnej, gdyż mają one – w jej przekonaniu – negatywny wpływ na wyniki finansowe spółki oraz jej wizerunek – zarówno sportowy jak i medialny.

 

Po dyskusji Rada Nadzorcza uznała za konieczne spotkanie w najbliższym czasie z zarządem spółki w celu przedyskutowania działań naprawczych mających na celu poprawę sytuacji w pionie sportowym oraz ścisłą obserwacje działań zarządu spółki MKS Cracovia SSA.

Jednocześnie Rada Nadzorcza uznała, że nie ma na dzisiaj przesłanek do przeprowadzenia zmian w składzie zarządu spółki.”

 

Komentarz od redakcji: Panie Filipiak, przetrzyj Pan w końcu oczy! Jeśli profesorze masz w sercu dobro Cracovii, zwolnij pana Tabisza! Kibice domagają się zmian personalnych w klubie, jeśli one nie nastąpią – konflikt może przybrać na wadze. A tego na pewno pan i my nie chcemy. Liczymy w końcu na przełamanie drużyny i utrzymanie jej w Ekstraklasie!

 

Reklamy

One thought on “Rada nadzorcza Cracovii: Jakub Tabisz zostaje na stanowisku!

  1. niewiarygodna głupota… kibice są potężną siłą drużyny ale nie jak poświęcają się protestom i nie są zadowoleni. Skoro wywalenie jakiegoś cieniasa tabisza ma wyjąć cierń z rany to na co MKS Cracovia czeka ? na bruk matoła !

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s