Arkadiusz Radomski opuści Cracovię?

Powrót Radomskiego do ekstraklasy to było jedno z najważniejszych wydarzeń zeszłorocznego okienka transferowego. 30-krotny reprezentant Polski wrócił do kraju po 16 latach gry w Holandii i Austrii. Rafał Ulatowski z marszu wręczył mu opaskę kapitana Pasów. Ale na boisku Radomski nie był liderem. Często łapał kontuzje, a gdy wychodził na boisko, grał grubo poniżej oczekiwań. – Piszcie sobie o mnie co chcecie. Ja i tak gazet nie czytam. Wiem co gram i tyle – denerwował się pytany przez dziennikarzy, kiedy zacznie grać na miarę zarobków.

 

A te ma niemałe. Wysokość poborów Radomskiego ujawnił prezes Polonii Warszawa Józef Wojciechowski. – Byłem bliski zatrudnienia tego zawodnika, bo jego menedżer tak mi go wciskał, że trudno było się opędzić. Proponowałem mu 250 tysięcy euro rocznie, ale odrzucił moją propozycję, bo więcej dostał w Cracovii. No i poszedł tam, aby stać w tym kole na środku pola – mówił prezes Czarnych Koszul.

Teraz cierpliwość do Radomskiego stracił także Filipiak. Były reprezentant podpadł nie tylko słabą grą. W trakcie rundy jesiennej był jednym z zawodników, którzy podpisali list do zarządu klubu z protestem przeciwko zamrożeniu wypłat. Spośród sygnatariuszy pisma, w Cracovii ostał się tylko Radomski. Na jak długo? Nie wiadomo. – Czy będzie grać? To pytanie do trenera – ucina krótko Filipiak. A Jurij Szatałow do Radomskiego przekonany nie jest. Dlatego całą zimę usilnie szukał wzmocnień na pozycji defensywnego pomocnika.

 

Reklamy

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s