Marcin Cabaj opuści Cracovię, a Łukasz Skrzyński podpisze z Pasami kontrakt?

W styczniu z Polonią Warszawa swój kontrakt zamierza rozwiązać Łukasz Skrzyński i niewykluczone, że wróci do Cracovii, w której spędził najlepsze lata swojej kariery. Natomiast drugą sprawą jest to, iż Marcin Cabaj prawdopodobnie zakończy swój byt w „Pasach”.

 

Jeszcze niedawno na pomysł zatrudnienia Łukasza Skrzyńskiego nie zgadzał się właściciel Pasów Janusz Filipiak, ale najwyraźniej zmienił zdanie. Powrót Skrzyńskiego do ekipy z ulicy Kałuży może niedługo stać się faktem.

– W styczniu na pewno odejdę Polonii. Czy trafię do Cracovii? Niczego nie można wykluczyć, ale na razie nie chcę komentować tej sprawy – powiedział Skrzyński.

Cracovia w rundzie jesiennej miała najgorszą defensywę w Ekstraklasie, tracąc aż 31 bramek w 15 meczach. Skrzyński miałby swoim doświadczeniem wspomóc Piotra Polczaka i zająć miejsce Mariana Jarabicy, który zupełnie się nie sprawdził.

Gdyby Skrzyński podpisał kontrakt z Pasami, to byłby już drugim piłkarzem, który stolicę zamieni na Gród Kraka. Kilka dni temu umowę z Cracovią parafował Piotr Giza, który po trzech latach przerwy wrócił pod Wawel z Legii Warszawa.

Drugą niewiadomą jest kontrakt Marcina Cabaja. A on wygasa wraz z końcem 2010 roku, a nowego piłkarzowi nie udało się jeszcze podpisać, wskutek przedłużających się negocjacji. Bramkarz zapewnia jednak, że nie ma się czym martwić. – Wszystko powinno się wyjaśnić do końca tygodnia.

Jeśli nie Cabaj, nie Pilarz, to kto? Cracovia jest przygotowana na taki scenariusz i na testach w klubie z ulicy Kałuży przebywał ostatnio golkiper Lechii Gdańsk Mateusz Bąk. Zaprezentował się z dobrej strony i ma szansę na angaż w drużynie spod Wawelu. Mimo tego, że w jesieni Cabaj spisywał się całkiem nieźle w bramce to włodarze klubu jednak chcieliby się go pozbyć z drużyny i zatrudnić młodszego zawodnika, choćby i Mateusza Bąka..

 

Reklamy

Dodaj komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s